Loading...
1- اُتوکیک تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد و شرایط و ضوابط ان طبق قوانین تجارت الکتونیک است 
2- برای هرگونه خرید توسط کاربر ثبت نام در سایت الزامی می باشد استفاده و درج هرگونه موارد سیاسی غیراخلاقی و مقایر. هنجارهای اجتماعی باعث حذف حساب کاربری موردنظر خواهد شد.
3- هنگام سفارش ثبت یک شماره معتبر و قابل دسترسی برای کاربران الزامی است.
4- مسئولیت وارد کردن اطلاعات اشتباه و غیرواقعی از قبیل نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تماس به عهده کاربر است.
5- با وجود آن که تمام سعی اُتوکیک در همکاری با بهترین، معتبرترین قنادی ها و کارگاه های خانگی است اُتوکیک در این زنجیره تنها نماینده ای برای برقراری ارتباط بهینه و مؤثر میان مشتریان و قنادی های سراسر تهران و البرز است و لذا مسئولیتی در قبال کیفیت  محصولات و ارسال سفارش عهده دار نیست و تمام مسئولیت کیفیت و ارسال مانند خرید حضوری به عهده قنادی است.
6- سامانه اُتوکیک دارای نماد اعتماد بوده و مورد تأئید است و هرگونه کُپی برداری پیگیرد قانونی دارد.
7- هنگام پرداخت آنلاین، مشتری می بایست مبلغ پایه ای آن کیک را پرداخت نموده و مابقی آن را قبل از تحویل در سایت یا اپلیکیشن پرداخت نماید.
8- سفارش و خرید از سایت اُتوکیک تنها در صورت عضویت در این سایت امکان پذیر می باشد.
9- نام ثبت شده در فاکتور نامی است که کاربر در زمان عضویت در سایت اُتوکیک ارائه داده و اُتوکیک در مقابل هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد.
10- بخاطر این که وزن دقیق کیک غیرقابل پیش بینی است، در هر کیلو کیک 100 گرم نوسان وجود دارد لذا پرداخت به صورت دو مرحله ای انجام می گردد.
بدین صورت که هزینه پایه کیک در هنگام سفارش و مابقی آن در روز تحویل و قبل از ارسال باید پرداخت شود در غیر این صورت سفارش ارسال نمی گردد.
11- در صورتی که شخصی برای دریاف کیک در محل حاضر نباشد بدیهی است خسارت وارده به اُتوکیک تماماً به عهده شخص سفارش دهنده می باشد.
12- قنادی مورد نظر شما حداکثر تلاش خود را به کار می گیرد و تا کیک ارسالی تا حد امکان مطابق طرح انتخابی شما باشد با این حال از آن جایی که در تزئینات صنعت کیک سازی بخاطر دست ساز بودن همواره درصدی تفاوت جزئی وجود دارد.
اما اگر تفاوت زیادی داشته باشد مسئولیت آن برعهده قنادی موردنظر که کیک را آماده کرده می باشد.
13-اگر در هنگام ارسال کیک شما دچار هرگونه نقص یا مشکلی شد اُتوکیک تمام هزینه را به شما برگردانده و یک کیک با همان وزن تحویل مشتری عزیز می دهد.
14- ثبت سفارش از ساعت 9 الی 21 انجام شده و سفارش های بعد از ساعت 21 تا 9 صبح به ترتیب اولویت زمان ثبت شده از ساعت 9 صبح ثبت سفارش می شود.
15- در صورت تحویل کیک به مشتری در زمان  انتظار تحویل 5 دقیقه بوده و اگر مشتری نیاز به زمان بیشتری دارد، با تلفن پیک هماهنگ کند.
 16- اُتوکیک چه اشخاصی را مشتری میداند: مشتری یا کاربر به شخصی اطلاق میشود که تمامی اطلاعات شخصی خود را به دقت در سایت وارد نمود و به دلخواه یکی از خدمات ارایه شده از اُتوکیک را انتخاب نماید 
17- در صورت انتخاب محصول و واریز وجه در مرحله اول پرداخت, امکان لغو ان وجود ندارد و عدم پرداخت مرحله بعدی به منزله انصراف از خرید است و وجه عودت داده نمیشود
18- اتوکیک اهمیت زیادیبرای حساب های شخصی کاربران خود قائل است و بروزترین سیستم های امنیتی و حفاظتی را در اختیار دارد و به جد از اطلاعات کاربران خود حفاظت می کند
19- تمامی اطلاعاتی که در سایت اُتوکیک می باشد اعم از ارم, ایکون ها, تصاویر,علامت تجاری و کلیه اطلاعات موجود در سایت در مالکیت اُتوکیک است و هرگونه کپی برداری از ان پیگرد قانونی دارد